Linki

Bronisław Piłsudski. Kim był starszy brat marszałka? – Będąc gościem w Dzień Dobry TVN opowiadałam o Bronisławie, projekcie i rodzinie w Japonii.

„Śladami Bronka” Piłsudskiego – Podczas kwarantanny jaką odbywałam po powrocie do Polski rozmawiałam w TVP Wilno o podróży.

Kim był starszy brat marszałka Piłsudskiego? Jego życiorys ciekawszy niż Indiany Jonesa. – Dziennik.pl opisał projekt i podróż.

Prawnuczka Józefa Piłsudskiego: „Teraz jest czas na Bronisława” – Wilnoteka.lt napisała obszerny artykuł na temat mojego pobytu i poszukiwań na Litwie.

Prawnuczka Józefa Piłsudskiego wyruszyła w podróż śladami słynnego krewnego – litewski serwis l24.lt również zainteresował się wyprawą

Aplink pasaulį keliaujančios Lenkijos maršalo J.Pilsudskio proanūkės kelionė prasidėjo Vilniuje – literwski serwis internetowy 15min.lt podczas spotkania w Instytucie Polskim w Wilnie.

Projekt „Bronek” o Bronisławie Piłsudskim – ponowny wywiad dla Radia Dla Ciebie (RDC) tym razem poprowadzona przez Piotra Łosia i tym razem z całym zespołem. Jednak ja już przebywałam w Wilnie.

Danuta Onyszkiewicz na tropie Bronisława Piłsudskiego – wzmianka o wyprawie w Polskie Radio 24.

Między Wschodem a Zachodem: o wyprawie śladami Bronisława Piłsudskiego – Audycja w Radiu Dla Ciebie (RDC) prowadzona przez Jacka Wana. Rozmawialiśmy o planowanej podróży i dlaczego jadę śladami Bronka.

Danuta Onyszkiewicz o nowej grze dla internautów i wyprawie śladami Bronisława Piłsudskiego – PolskaMowi.pl pokazał na YouTube 13-sto minutowy wywiad o przedsięwzięciu.

Brat Piłsudskiego popełnił samobójstwo. Jego wnuk jest Japończykiem – Na łamach WP.PL mówiłam o rodzinie, historii Bronisława oraz planowanej podróży dookoła świata.

Film dla strony crowdfundingowej o naszym projekcie. Możesz nas wesprzeć pod adresem https://polakpotrafi.pl/projekt/bronek

Orzeł i Chryzantema reż. Jacek Wan

Piłsudski Bronisław – zesłaniec, etnograf, patriota reż. Waldemar Czechowski

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: